9. ročník klavírnej súťaže

V Y H O D N O T E N I E

 

I. KATEGÓRIA

 

1. miesto:   Šimon Majerník - ZUŠ Rožňava

Pedagóg: Mgr. Jana Tomášiková, DiS. art.

 

Ocenený pedagóg:  Mgr. Jana Tomášiková, DiS. art. - ZUŠ Rožňava

 

Z L A T É   P Á S M O

Meno žiaka

Škola

Pedagóg

Hricová Timotea

ZUŠ Svit

E. Rydlová

Jendrálová Zoja

ZUŠ Spišská Nová Ves

Bc. A. Kamenická, DiS. art.

Kondrátová Tamara

ZUŠ Spišská Nová Ves

Ľ. Gábiková, DiS. art.

Kucanová

Miroslava Zara

ZUŠ Humenné

Mgr. J. Dobrančinová,

DiS. art.

Lukáč Martin

ZUŠ sv. Koš. mučeníkov,

Košice

Bc. R. Tóthová, Dis. art.

Moravcová Denisa

CSS-CZUŠ sv. J. Bosca,

Bardejov

Mgr. J. Mojdisová

Palušáková Lenka

ZUŠ Spišská Nová Ves

Bc. A. Kamenická, DiS. art.

Porada Vladimír

ZUŠ Štrba

H. Erdziaková

Rendeková Daniela

ZUŠ M. Hemerkovej,

Košice

J. Barthová

Tongeľová Zuzana

ZUŠ Michalovce

E. Schudichová

Zamborová Alexandra

ZUŠ Michalovce

M. Mirossayová

 

S T R I E B O R N É   P Á S M O

Meno žiaka

Škola

Pedagóg

Adamečková Timea

ZUŠ Lipany

G. Pintérová, DiS. art.

Bálintová Martina

ZUŠ Michalovce

A. Vargová

Bodová Alžbeta

ZUŠ M. Hemerkovej,

Košice

B. Wukstová

Čekeľová Emma

ZUŠ D. Štraucha,

Smižany

E. A. Kukurová

Demeterová Tamara

ZUŠ Veľký Šariš

Mgr. P. Kaščák

Dimitrov Anton

ZUŠ sv. Koš. mučeníkov,

Košice

Bc. R. Tóthová, DiS. art.

Dragošeková Lucia

ZUŠ sv. J. Krstiteľa,

Spišské Vlachy

J. Forgáčová, DiS. art.

Hriciková Martina

ZUŠ Trebišov

K. Šulanová, DiS. art.

Mečárová Tamara

ZUŠ Poprad

Mgr. E. Karhútová

Mederyová Miriam

ZUŠ Spišská Nová Ves

Mgr. L. Štapinská, DiS. art.

Mlynár Ján

ZUŠ Poprad

J. Petrasová, DiS. art.

Pavličková Michaela

ZUŠ Kežmarok,

Petržalská ul.

Mgr. V. Záhradníková

Perháčová Janka

ZUŠ sv. Koš. mučeníkov,

Košice

V. Gurbaľ

Rusňáková Eva

ZUŠ Veľký Šariš

Mgr. P. Kaščák

Sabovčíková Bianka

SZUŠ Novosad

J. Libera

Vasiľová Soňa

SŠ-ZUŠ Poprad

S. Slavkovská

 

B R O N Z O V É   P Á S M O

Meno žiaka

Škola

Pedagóg

Ducárová

Terézia Anna

ZUŠ sv. Koš. mučeníkov,

Košice

J. Lipánová

Pándy Gábor

ZUŠ M. Hemerkovej, Košice

E. Kovácsová

Zajac Maroš

SZUŠ Fantázia, Svit

A. Dzurillová

 

II. KATEGÓRIA

 

1. miesto:   Laura Lindemanová - ZUŠ Poprad

  Pedagóg: Mgr. Andrea Mašlejová, PhD.

 

Ocenený pedagóg:        Mgr. Andrea Mašlejová, PhD. - ZUŠ Poprad

 

Z L A T É   P Á S M O

Meno žiaka

Škola

Pedagóg

Cimermanová Natália

ZUŠ Poprad

Mgr. K. Kočišová

Čisľák Richard

ZUŠ Humenné

T. Oleksíková, DiS. art.

Gabániová Magdaléna

ZUŠ Košice,

Bernolákova ul.

Mgr. M. Juraševská

Geciová Patrícia

ZUŠ Spišská Nová Ves

Ľ. Gábiková, DiS. art.

Ivasenková Alexandra

ZUŠ Košice,

Bernolákova ul.

Mgr. I. Foltinová

Ježek Emanuel

ZUŠ Michalovce

Ľ. Čuchranová

Kotus Filip

ZUŠ Snina

K. Valaliková, DiS. art.

Krejzová Klára

ZUŠ Košice,

Bernolákova ul.

Mgr. K. Barčovská

Maďar Marek

ZUŠ Valaliky

J. Bogdanová

Mikitová Tamara

ZUŠ Michalovce

A. Vargová

Molčanová Dorota

ZUŠ Košice,

Bernolákova ul.

Mgr. art. V. Samborská

Nagyová Kristína

ZUŠ M. Hemerkovej,

Košice

M. Poklembová

Olejník Matej

ZUŠ J. Melkoviča,

Stará Ľubovňa

M. Fedáková, DiS. art.

Penkert Jakub

ZUŠ Snina

V. Fanfarová, DiS. art.

Siváková Dóra

ZUŠ Valaliky

K. Valkovská

Stašš Róbert

ZUŠ M. Hemerkovej,

Košice

Ľ. Fetteriková

Tkáčová Paulína

ZUŠ Spišská Nová Ves

Mgr. L. Štapinská, DiS. art.

 

S T R I E B O R N É   P Á S M O

Meno žiaka

Škola

Pedagóg

Andraščíková Aneta

ZUŠ Lipany

G. Pintérová, DiS. art.

Barillová Alexandra

ZUŠ Poprad

Mgr. E. Karhútová

Dolný Lukáš

ZUŠ Krompachy

J. Milčáková

Gordiak Jakub

ZUŠ M. Hemerkovej,

Košice

Mgr. T. Gurbaľová

Hrušková Tamara

ZUŠ Poprad

Mgr. E. Karhútová

Hudáčová Zuzana

SZUŠ Fantázia, Svit

V. Piekielnicka

Imrichová Laura

ZUŠ Poprad

J. Hudáčková, DiS. art.

Kamenická Elena

ZUŠ Levoča

PaedDr. V. Svaljavčiková

Kovalčík Matej

ZUŠ sv. J. Krstiteľa,

Spišské Vlachy

Mgr. J. Filipová

Králiková Jana

ZUŠ Poprad

Mgr. A. Mašlejová, PhD.

Kuchárová Júlia

ZUŠ Spišská Nová Ves

Mgr. O. Ringošová

Lašková Eliška

ZUŠ Spišská Nová Ves

Ľ. Gábiková, DiS. art.

Leskovská Tamara

ZUŠ sv. J. Krstiteľa,

Spišské Vlachy

J. Forgáčová, DiS. art.

Ondriová

Silvia Mária

ZUŠ Široké

Mgr. I. Hviščová, DiS. art., PhD.

Pillar Tomáš

ZUŠ Moldava nad Bodvou

Š. Liptáková

Polláková Klára

ZUŠ Levoča

PaedDr. V. Svaljavčiková

 

B R O N Z O V É   P Á S M O

Meno žiaka

Škola

Pedagóg

Halászová Kristína

ZUŠ Moldava nad Bodvou

Bc. R. Tóthová, DiS. art.

Kollárová Shanya

ZUŠ A. Cígera,

Kežmarok

I. Abtová

Kostková Viktória

ZUŠ Spišská Belá

L. Kosturová

Krafčík Jakub

ZUŠ A. Cígera,

Kežmarok

I. Abtová

Kuzma Filip

ZUŠ A. Cígera,

Kežmarok

Mgr. M. Peters

Labancová Vanesa

ZUŠ Spišská Nová Ves

Mgr. L. Štapinská, DiS. art.

Labudová Veronika

ZUŠ Levoča

PaedDr. M. Kamenická

Morihladková Daniela

ZUŠ D. Štraucha,

Smižany

E. A. Kukurová

Petrášová Klára

ZUŠ Bratislava,

Daliborovo nám.

Mgr. art. S. Adamová

Regrútová Vanesa

ZUŠ J. Melkoviča,

Stará Ľubovňa

Mgr. I. Fuchsová, DiS. art.

Veličková Radoslava

ZUŠ Spišská Belá

L. Kosturová

Vojtek Ľuboš

ZUŠ J. Melkoviča,

Stará Ľubovňa

J. Bednáriková

 

Č E S T N É   U Z N A N I E za účasť

Meno žiaka

Škola

Pedagóg

Krasuľová Sofia

SZUŠ Rosnička,

Červený Kláštor

M. Čenščáková

Liptáková Lea

SZUŠ Rosnička,

Červený Kláštor

M. Čenščáková

Muchová Katarína

ZUŠ Kežmarok,

Petržalská ul.

Mgr. V. Záhradníková

Petrulák Andrej

ZUŠ Kežmarok,

Petržalská ul.

Mgr. V. Záhradníková

 

III. KATEGÓRIA

 

1. miesto:   Daniel Kovalčík - ZUŠ Giraltovce

   Pedagóg: Iveta Zajacová - ZUŠ Giraltovce

 

Ocenený pedagóg: Marián Golec  - ZUŠ M. Vileca, Bardejov

 

Z L A T É   P Á S M O

Meno žiaka

Škola

Pedagóg

Čamajová Monika

ZUŠ Valaliky

K. Valkovská

Hruška Róbert

ZUŠ Poprad

Mgr. E. Karhútová

Martin Anthony

ZUŠ M. Hemerkovej,

Košice

E. Kovácsová

Mlynárčiková Katarína

ZUŠ Košice,

Bernolákova  ul.

Mgr. M. Juraševská

Pisarčíková Ema

ZUŠ M. Vileca,

Bardejov

M. Golec

 

S T R I E B O R N É   P Á S M O

Meno žiaka

Škola

Pedagóg

Dékányová Kristína

ZUŠ Michalovce

Ľ. Čuchranová

Fáberová Zoja

ZUŠ Poprad

Mgr. A. Mašlejová, PhD.

Kacvinská Veronika

ZUŠ Spišská Nová Ves

Ľ. Gábiková, DiS. art.

Lucskayová Tünde

ZUŠ Valaliky

M. Gajdošová

Planetová Katarína

ZUŠ M. Hemerkovej,

Košice

E. Hrunčáková

 

B R O N Z O V É   P Á S M O

Meno žiaka

Škola

Pedagóg

Čekovská Radoslava

ZUŠ Spišská Belá

PaedDr. M. Nestorovičová

Garčarová Simona

SŠ-ZUŠ Poprad

Mgr. E. Gnebusová, DiS. art.

Gromová Ema

ZUŠ Košice,

Bernolákova ul.

PaedDr. M. Hollá, DiS. art.

Kopaničáková Karolína

ZUŠ Levoča

PaedDr. V. Svaljavčiková

Kornúc Michal

ZUŠ Sobrance

D. Onušková

Mráz Marek

ZUŠ Košice,

Bernolákova ul.

Mgr. I. Foltinová

Spišiaková Antónia

ZUŠ D. Štraucha,

Smižany

Mgr. V. Šubová

Szakalová Sofia

ZUŠ Rožňava

Mgr. J. Tomášiková, DiS. art.

Telepčáková Kristína

ZUŠ Humenné

M. Berešová, DiS. art.

Vargová Viktória

ZUŠ Valaliky

Ľ. Sásfaiová

 

Č E S T N É   U Z N A N I E  za účasť

Meno žiaka

Škola

Pedagóg

Chovancová Sarah

ZUŠ Poprad

Mgr. K. Kočišová

Muskolayová Miriam

SZUŠ Rosnička,

Červený Kláštor

M. Čenščáková

Repaský Michal

ZUŠ D. Štraucha,

Smižany

A. Faixová

Siládiová Magdaléna

ZUŠ Trebišov

K. Šulanová, DiS. art.

Sokolová Soňa

ZUŠ J. Melkoviča,

Stará Ľubovňa

M. Fedáková, DiS. art.

Stupák Sebastián

ZUŠ Moldava nad Bodvou

Š. Liptáková

Šugerek Marek

SZUŠ Novosad

J. Libera

 

IV. KATEGÓRIA

 

1. miesto:   Marcel Daňko - ZUŠ Giraltovce

   Pedagóg: Iveta Zajacová

 

Ocenený pedagóg: Iveta Zajacová - ZUŠ Giraltovce

 

Z L A T É   P Á S M O

Meno žiaka

Škola

Pedagóg

Kubičárová

Katarína Ema

ZUŠ Spišská Nová Ves

Ľ. Gábiková, DiS. art.

Valčuhová Andrea

ZUŠ Poprad

Mgr. P. Danková

Vaňková Alexandra

ZUŠ Giraltovce

I. Zajacová

 

S T R I E B O R N É   P Á S M O

Meno žiaka

Škola

Pedagóg

Hranaiová Simona

ZUŠ Bratislava,

Daliborovo nám.

Mgr. art. S. Adamová

Hricíková Ľudmila

ZUŠ Lipany

Mgr. art. J. Višňovská

Palušák Tomáš

ZUŠ Spišská Nová Ves

Ľ. Gábiková, DiS. art.

 

B R O N Z O V É   P Á S M O

Meno žiaka

Škola

Pedagóg

Hanigovský Michal

ZUŠ Spišské Podhradie

A. Fuchs

Jakubec Adam

ZUŠ Michalovce

M. Mirossayová

Petrušková Patrícia

ZUŠ Spišská Nová Ves

Bc. A. Kamenická, DiS. art.

Pittnerová Daniela

ZUŠ Humenné

Mgr. J. Dobrančinová DiS. art.